Close

Intencje mszalne 18-25.06.2017

Intencje mszalne 18-25.06.2017

Niedziela 18.06.2017

7.30 + Mariana Stachurę w rocznicę śmierci, Józefa i Agnieszkę rodziców, Józefa i Annę Cygan, Zofię Pindel i Józefa Machurę

9.30 + Janinę Kraszewską

11.00 Suma odpustowa za parafian

11.00 + Józefa i Władysławę Janas, Władysławę i Mariana Guzych z rodzicami.

17.00 + Agnieszkę Grubkę w rocznicę śmierci, Józefa i Michała Grubków, Monikę Waśko, Mieczysława Wasilewskiego i zmarłych z rodu.

Poniedziałek 19.06.2017

7.00 + Jana Dziedzica z rodzicami, Jacka Koźmina, Edwarda Dziedzica, Józefa Hołarda, Marka i Marię Hoła oraz zmarłych z rodu.

Wtorek 20.06.2017

19.00 + Józefa i Agnieszkę Matonóg oraz Aleksandrę Adamus.

Środa 21.06.2017

7.00 + Zofię Szczęś (od Wajdów, Osobów, Szafrańców, Klęczarów, Macudów i Stokłosowej).

19.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

+ Jana i Rozalię Płachta z rodzicami.

Czwartek 22.06.2017

7.00 + Zofię Szczęś (od koleżanek i kolegów z pracy córki Joli i Eli).

19.00 W intencji Członków Honorowej Straży NSPJ.

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków.

Piątek, 24.06.2017 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8.00 + Aleksandra Mirzyńskiego.

Msza Św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

19.00 +Bronisławę i Franciszka Grubków z rodzicami.

19.00 + Stanisława Stułę w rocznicę śmierci,

+ Aleksandra Gąsiora (od koleżanek z Oddziału Ekspedycji),

+ Edwarda Erazmusa (od J. Lekkiego),

+ Piotra Ptaszka (od Olszewskich),

+ Annę Szczęśniak (od M i B Wandor z rodziną),

+ Marka Hołę (od Bartulów i Biesików),

+ Marka Piwowarczyka (od Drożdżów i Duźniaków),

+ Helenę Gąsior (od właścicieli Polmontu),

+ Krzysztofa Olszewskiego (od A. Wądrzyk i Malców),

+ Janusza Sołtysika (od T. i L. Bartula),

+ Edwarda Ludwinka (od J. i S. Stachura),

+ Stanisława Bartulę (od J. i W. Kwaczała),

+ Janinę Wróbel (od Świętków),

+ Bronisławę Bernaś (od E. i M. Wacławek),

+ Tadeusza Stachurę (od kuzynostwa),

+ Zofię Szczęś (od B. i B. Wojtaszczyk z rodziną),

+ Stanisława Dewerę (od Płachtów z Pogodnej),

+ Mieczysława Kłuska (od S. Kwaczała z rodziną),

+ Helenę Stachurę (od M. Słomka i Bartusiów),

+ Kazimierę Mąsior (od Janiny Bartula),

+ Marka Wajdę (od J. i K. Dziedzic z rodziną),

+ Stefanię Malinowską (od Jaroszów),

+ Marię Kwaczałę (od brata F. z rodziną),

+ Annę Patrzyk (od wnuka M. z rodziną),

+ Henryka Oczkowskiego (od Zająców i Grecznerów),

+ Czesława Stokłosę (od córki Ani z Grzegorzem)

+ Jana Krzemienia w imieniny

Sobota 24.06.2017

7.00 + Jana Kowalczyka w imieniny.

Niedziela 25.06.2017

7.30 + Józefa i Anielę Żyłów z synem Czesławem, zmarłych Żyłów i Szymonków.

9.30 + Leszka Bibrzyckiego z rodzicami.

11.00 + Władysława i Antoninę Grubków, Tadeusza i Annę Kwiatkowskich.

17.00 + Marka Żaka w 6 rocznicę śmierci, Władysława Żaka, zmarłych rodziców i teściów.