Close

Intencje mszalne 12-19.11.2017

Intencje mszalne 12-19.11.2017

Niedziela 12.11.2017

7.30 + Adama Żmudę w 12. rocznicę śmierci,

9.30 + Franciszka Midura w rocznicę śmierci.

11.00 Roczek: Jan Kusak i Dominik Ochnicki.

17.00 + Franciszka i Anielę Witek, Stanisława zięcia i Krystynę siostrę.

Poniedziałek 13.11.2017

7.00 + Władysława Zagórskiego (od Magdy Gucwa z rodziną, Barbary, Wiesława i Marcina Szczesiek z rodziną).

17.00 + Ks. Prałata Władysława Wądrzyka w rocznicę śmierci, Marię Wądrzyk w rocznicę śmierci, Józefa męża, Józefa syna, Walentego, Rozalię, Helenę i Jadwigę Wadrzyków, ++ Wądrzyków, Obstarczyków, Sandaczów, Adama Balusia i ks. kanonika Stanisława Sumerę.

Wtorek 14.11.2017

7.00 + Helenę Żak (od kuzyna T. Szymonka z rodziną i Andrzeja Szymonka z rodziną).

17.00 + Krystynę Maj w 3. rocznicę śmierci, Władysława męża, Franciszka i Anielę Witków.

Środa 15.11.2017

7.00 + Helenę Żak (od rówieśników).

17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

+ Józefa i Juliannę Ganobis, Antoniego i Wiktorię Jakubczyk z rodzicami.

Czwartek 16.11.2017

7.00 ++ wypominanych w ciągu roku.

17.00 + Helenę Stachurę w rocznicę śmierci, Michała męża, Pawła syna, Jadwigę Pawełczyk.

Piątek 17.11.2017

7.00 +Ignacego i Rozalię Pacynów z córką Agnieszką, Jana i Julię Pacynów, ++ Pacynów.

17.00 + Aleksandra Gąsiora (od rówieśników córki Lucyny),

+ Marka Piwowarczyka (od S. Kułas z rodziną),

+ Helenę Gąsior (od D. i J. Sentyrz),

+ Edwarda Ludwinka (od Grubków z Zieleni i 1 Maja),

+ Stanisława Bartulę (od M. Grubki z rodziną),

+ Tadeusza Stachurę (od J. Dwornik z rodziną),

+ Zofię Szczęś (od szwagierki Bronisławy z rodziną),

+ Mieczysława Kłuska (od J. Palucha z żoną),

+ Helenę Stachurę (od Ł. Płoszczycy z rodziną),

+ Marka Wajdę (od A. i D. Mąsior),

+ Marię Kwaczałę (od D. Gołda z rodziną),

+ Annę Patrzyk (od Chowańców),

+ Czesława Stokłosę (od Wójcików i Załochów),

+ Czesławę Stachurę (od Kajdasów),

+ Władysława Zagórskiego (od K. Adamusa z rodziną),

+ Helenę Żak (od B. i K. Bik z rodziną),

+ Tadeusza Witka (od Łysków),

+ Annę Płoszczycę (od T. Oczkowskiej z rodziną),

+ Józefa Likusa (od J. i M. Likus z rodziną),

+ Helenę Bartulę (od M. Balonek z rodziną),

+ Annę Cholewkę (od Z. Słoneckiej z rodziną),

+ Józefa Puskarczyka (od M., T. i C. z Holandii),

+ Zdzisława Szafrańca (od prawnuka Antosia),

+ Józefa Przybyłę (od sąsiadów Kusaków).

Sobota 18.11.2017

7.00 + Ludwika i Małgorzatę Rozmusów.

17.00 + Ludwika Witka w rocznicę śmierci, Sabinę żonę, ich rodziców, Kazimierza i Kazimierę Szczerbowskich z rodzicami i Roberta wnuka.

Niedziela 19.11.2017

7.30 + Władysława Wacławka, Michała syna, Jana i Bronisławę Krzemieniów, Józefa syna.

9.30 + Jana Grubkę w rocznicę śmierci, Bartłomieja i Anielę rodziców.

11.00 + Henryka i Zofię Bernacików.

17.00 + Ludwika i Marię Szczęśniaków, Józefa syna, Andrzeja i Anielę Nyczów, Anielę i Marka Szczęśniaków.