Close

Intencje mszalne 11-18.11.2018 r.

Intencje mszalne 11-18.11.2018 r.

Niedziela, 11.11.2018, 100. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
7.30 rez † Adama Żmudę w 13. rocznicę śmierci,
9.30 † Franciszka Midura w rocznicę śmierci,
11.00 W intencji Ojczyzny. (Błogosławieństwo 2-letniego Jasia Kusaka)
17.00 † Marka i Adama Gryniewiczów, Stanisława i Annę Puskarczyków oraz brata Jana.

Poniedziałek 12.11.2018
7.00 † Marię Dewerę w rocznicę śmierci,
17.00 † Franciszka i Anielę Witków.

Wtorek 13.11.2018
7.00 † Ewelinę Gutkę (od mieszkańców Dworów II).
17.00 † Kazimierza i Annę Szałaśnych.

Środa 14.11.2018
7.00 rez † Krystynę Maj
17.00 Nowenna do Marki Bożej Nieustającej Pomocy
† ks. Prałata Władysława Wądrzyka w rocznicę śmierci, ks. Stanisława Sumerę, Marię Wądrzyk w rocznicę śmierci, Józefa męża, Józefa syna, Walentego, Rozalię, Helenę i Jadwigę Wądrzyków, Adama Balusia, †† Wądrzyków, Obstarczyków i Sandaczów oraz Stanisława Szymonka.

Czwartek 15.11.2018
7.00 † Ewelinę Gutkę (od Kubiców, Handerków i Kaszyców).
17.00 † Józefa i Julianny Ganobisów, Antoniego i Wiktorii Jakubczyków z rodzicami.

Piątek 16.11.2018
7.00 †† wypominanych w ciągu roku.
17.00 † Józefa Puskarczyka (od St. Żyły z rodziną),
† Zdzisława Szafrańca (od P. Gwóźdź z rodziną),
† Marka Płoszczycę (od T. Oczkowskiej),
† Józefa Nowaka (od wnuka E. z rodziną),
† Helenę Szczęśniak (od Bożków z Objazdowej),
† Elżbietę Kwadrans (od A. i J. Sośniok z rodziną),
† Józefa Obstarczyka (od J. Świętek z rodziną),
† Stanisława Szymonka (od Żyłów),
† Marię Żak (od Stolarczyków i Sielaszków),
† Zofię Krzemień ( od Gruszeckich),
† Weronikę Szostek (od Czerwików),
† Wandę Pawełczyk (od K. i M. Mrzygłód),
† Annę Koza (od Tyrnów i Łabajów),
† Pawła Jarosza (od J. Stachury z żoną),
† Aleksandra Gajdzika (od rodziny z Graboszyc),
† Stanisławę Piskorz (od M. Ganobisa z rodziną),
† Ewelinę Gutkę (od Matysików i Kozów),
† Annę Kowalczyk (od J. Kowalczyka z rodziną),
† Marka Żurka (od Kubiców i Kaszyców),
† Mariana Paździorę (od kuz. J. z rodziną),
† Stanisława Stachurę (od siostry H. z mężem),
† Andrzeja Hołę (od siostry E. z rodziną),
† Marcelego Blitka (od brata J. z rodziną),
† Józefa Wądrzyka (od szwagierki B. z rodziną),
† Józefa Bernasia (od S., H. i R. Krzemień)

Sobota 17.11.2018
7.00 † Annę Kowalczyk (od Sandaczów, Brandysów i Oczkowskich).
17.00 † Ludwika Witka w rocznicę śmierci, Sabinę żonę, Kazimierza i Kazimierę Szczerbowskich, Elżbietę Koraś i Roberta Szczerbowskiego.
Po mszy świętej kolejne spotkanie dla bierzmowanych

Niedziela 18.11.2018
7.30 † Bożenę Winkler w rocznicę śmierci.
9.30 † Ludwika i Marię Szczęśniaków, Józefa syna, Andrzeja i Anielę Nyczów, Anielę i Marka Szczęśniaków.
11.00 † Władysława Wacławka, Michałą syna w rocznicę śmierci, Jana i Bronisławę Krzemieniów, Józefa syna.
17.00 rez † Helenę Stachurę w rocznicę śmierci, Michała męża.