Ogłoszenia parafialne 27.08.2023r.

1.Liturgiczne obchody tygodnia:

a) w poniedziałek, 28 sierpnia – wspomnienie św. – Augu­styna, biskupa i doktora Kościoła,

b) we wtorek, 29 sierpnia – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

2. W tym tygodniu przypadają: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Chorych z N. Sakramentem odwiedzimy od godz. 8.30. Dzieci z klasy czwartej pamiętają żeby w tym dniu przyjąć komunią św. W niedzielę 3 września po mszy św. porannej zmianka tajemnic wszystkich róż różańca św. W tym dniu o godz. 15.30 spod OSP Włosienica wyjazd pielgrzymów na pielgrzymkę dziękczynna do Włoch za nawiedzenie figury św. Michała Archanioła naszej parafii przed rokiem. W codziennej eucharystii będziemy polecać wszystkie rodziny naszej parafii, młodzież i dzieci prosząc o błogosławieństwo Boże.

3. W przyszłą niedzielę, w Cieszynie uroczystości ku czci św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika.

4. Zwolniło się jedno łóżko dla chorych. Jeżeli ktoś z naszych parafian potrzebuje takiej pomocy prosimy o kontakt w kancelarii.

5. Zachęcamy do czytania czasopism religijnych.

6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni rodzinom z ul. Stara droga i Fabryczna. W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Stawowa.

 

 

Dodaj komentarz