Ogłoszenia parafialne 03.09.2023r.

1.Liturgiczne obchody tygodnia:

a) w czwartek, 7 września – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika. Jest to zarazem pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za tych, którzy posługują w Kościele, a także prosimy o dar nowych powo­łań,

b) w piątek, 8 września – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

2. W przyszła niedzielę, 10 września, rozpoczynamy co­roczny Tydzień Wychowania. W tym dniu składka jest przeznaczona na potrzeby gospodarcze naszej parafii.

3. W przyszłą niedzielę, w Cieszynie uroczystości ku czci św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika.

4. Zwolniło się jedno łóżko dla chorych. Jeżeli ktoś z naszych parafian potrzebuje takiej pomocy prosimy o kontakt w kancelarii.

5. W poniedziałek 4 września o godz. 8.00 msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i rodziców. O godz. 9.00 rozpoczęcie roku szkolnego w szkole. Zaś we środę zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Różaniec o godz. 17.30, msza św. i procesja.

6. Dziś w niedzielę o godz. 15.30 spod OSP Włosienica wyrusza pielgrzymka dziękczynna do Włoch. Łącznie 54 osoby z dwóch parafii. W codziennej mszy św. będziemy polecać wszystkie rodziny naszej parafii wypraszając Wam tak potrzebne łaski z nieba, zwłaszcza modląc się w Sanktuarium Św. Michała Archanioła na Gargano.

7. Na tablicy ogłoszeń przed kościołem znajdziemy Dyplom Wdzięczności od Miva Polska za tegoroczne ofiary na rzecz misjonarzy.

8. Zachęcamy do czytania czasopism religijnych.

9. Dziękujemy za sprzątanie świątyni rodzinom z ul. Ul Stawowa. W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Głowackiego 1-20.

Dodaj komentarz