Pielgrzymka dziękczynna do Włoch

W miniony poniedziałek 11.09. zakończyła się pielgrzymka dziękczynna do Włoch. W codziennej mszy św. pamiętaliśmy o rodzinach naszej parafii wypraszając wszystkim tak potrzebne łaski z nieba, zwłaszcza modląc się w Sanktuarium Św. Michała Archanioła na Gargano. Jednocześnie zakończyła się w naszej parafii roczna uroczystość ku czci św. Michała rozpoczęta wizytą figury z Gargano na odpuście w zeszłym roku 2022. Później roczna peregrynacja figury w rodzinach naszej parafii. Piegrzymka strażacka początkiem roku do Włoch.  I obecnie pielgrzymka parafialna do Monte Sant Angelo kończy roczne modlitwy wdzięczności za opiekę Św. Michała archanioła nad rodzinami naszej parafii.  Ostatnim jej akcentem będą uroczystości odpustowe w przyszłą niedzielę. Niech nasz św. patron wspomaga nas w walce z mocami piekieł czyniąc nasze życie na ziemi szczęśliwsze, a przez to życie wieczne w niebie – na zawsze pewne.

Grupowe zdjęcie w San Giovanni Rotondo

ASYŻ

Rzym

Neapol i Pompeje

San Givanni Rotondo i Monte Sant’Angelo – msza św. w Grocie Św. Michała  (Gargano)

Lanciano i Manoppello

Padwa i Venecja msza – św. przy relikwiach Św. Rocha

Dodaj komentarz