Intencje mszy św. 08.04-14.04.2024r.

Poniedziałek 08.04  Zwiastowanie Pańskie

7.00 + Kazimiera Strumińska od rodziny Pelo

9.00 + Zdzisław Borycki od Basi z Woli

18.00 + Stanisław Kwaczała w rocz. śm. z rodzicami z obu stron

Wtorek  09.04   

7.00  +  Helena Krzemień od dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkól nr 3 w Przytkowicach

18.00 + Tomasz Tytko w rocz. śm.

Środa 10.04    

7.00 + Jan Kowalczyk w rocz. śm. z żoną Anną

18.00 + Anna Omasta z mężem Janem, Stefania i Stanisław Żyła, Krystyna Szymonek, Stanisław Omasta

Czwartek 11.04              

7.00 +  Czesława Kłusek od Józefa Paluch z żoną z Poręby Wielkiej

18.00 + Emil Big z synem Markiem, synową Katarzyną z rodzicami i teściami

Piątek 12.04

7.00 za naszych zmarłych rodziców

18.00 +Józef Hajder(od przyjaciół córki Renaty z Technikum),

+Halina Stachura(od kuzynki Lidii  z rodz. Osieka),

+Józef Guzy(od sąsiadów Siwek i Kożuch),

+Danuta Szczęśniak(od M Ligęza),

+Leszek Guzdek(od sąsiada M Grubka z rodz.),

+Józef Wojtaszczyk(od S Kwaczała z rodz.),

+Józef Żak(od J i M Bratek),

+Stanisławę Grubka(od B Derus),

+Beata Krajzel(od sąsiada Sz Stachura z rodz.),

+Sławomir Borowczyk(od Róży E Wasilewskiej),

+Tadeusz Nycz(od OSP Włosienica),

+Stefania Bernaś (od Mi H Bartula),

+Michał Mus(od E z mężem Mario),

+Zdzisław Antos(od Jana Żyły),

+Bronisława Janiga(od H i T Bernacik z rodz.),

+Anna Hajder(od  kolegów i koleżanek z Aluform Tychy),

+Tadeusz Nowak(od rodz. Gworek z ul. Zieleni),

+Stefan Ferenc(od A Nowak),

+Stanisława Kiławiec(od Bożeny, Jana i Małgorzaty z N Sącza),

+Genowefa Grubka(od T Zygmunt z rodz.),

+Zofia Żak (od S i S Urbańczyk z Żywca),

+Helena Wacławek(od H Dutka i rodz. Duda),

+Zofia Bartula(od J Jarosz),

+Kazimiera Strumińska(od J i T Strumińskich),

+Zdzisław Borycki(od K i B Kozieł),

+Maria Bartula(od wnuczki Magdaleny z rodz.),

+Emilia Pacyna(od D Knapik z rodz.),

+Anna Cichoń(od J Żyła z rodz.),

+Julia Ptaszek(od J Kolasa, T i K Sieprawskich),

+Czesławę Kłusek(od siostrzeńca B Bury z rodz.),

+Helena Krzemień(od wnuka Wojciecha z rodz.),

+Józef Wiktor(od brata Zdzisława z rodz.),

+Rozalia Kulig(od brata T Pacyny z żoną Janiną),

+Stanisław Żak(od córki Małgorzaty z mężem),

+Barbara Szczotka(od syna Amadeusza),

+Julian Szymonek(od syna Adama z rodziną),

+Irena Kołodziej(od siostry Stanisławy),

+Monika Sroka(od syna Andrzeja z żoną),

+Albina Matusiak(od chrześniaka Bogdana z rodz.),

+Małgorzta Kubica w 2 rocz. śm.,

+Helena Saternus(od M Banach i JT Ptaszek oraz M i K Grubka),

Sobota 13.04   

7.00 + Teresa Wądrzyk w rocz. śm. z mężem Józefem i rodzicami Eugeniuszem i Agnieszką Wądrzyk

18.00 + Maria Wysogląd w rocz. śm. z mężem Franciszkiem

Niedziela 14.04       

7.30 + Krzysztof Bernaś z synem Przemysławem i zmarłych z rodziny Bernaś

9.30  + Marian i Marianna Krajzel z synem Leszkiem, Genowefa Borowczyk    

11.00 + Anna Czuwaj z rodzicami i teściami, Jan Mendyk

Chrzest; Nadia Luranc

17.00 + Stanisław Pędziwiatr w 25 rocz. śm. z rodzicami i teściami

Dodaj komentarz