Ogłoszenia parafialne 07.04.2024r.

1.Obchodzimy dziś święto Miło­sierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Zachęcamy wszystkich do dzieł dobroczynnych. Miłosierdzie względem bliźniego zapewnia Boże miłosierdzie względem nas.

2. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – dzień świętości życia. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Składka przeznaczona na Dom Matki i Dziecka w Bielsku – Białej.

3. W przyszłą, drugą niedzielę kwietnia ofiara z przeznaczeniem na cele gospodarcze naszej parafii. Po mszy św. o godz. 9.30 błogosławieństwo książeczek do modlitwy dzieciom klasy III. Popołudniu o godz. 16.00 z kościoła wyruszy procesja „Marsz dla życia” nasza parafialna modlitwa w intencji obrony życia dziecka poczętego. Odmówimy różaniec św. w tej intencji w drodze do krzyża przy ul. Bernasia. W ten sposób włączymy się w ogólnopolską modlitwę o uszanowanie życia, które jest konstytucyjnym prawem każdego człowieka. Zachęcamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian.

4. Zachęcamy do czytania czasopism religijnych.

5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni rodzinom z ul. Długa 41-55. W najbliższą sobotę prosimy rodziny z ul. Długa 56 do końca ulicy plus Golcowiec

 

Dodaj komentarz