Podwójna modlitwa we włoskich sanktuariach

W dniu 9 kwietnia o godz. 17.00 w Sanktuarium Św. Michała na Monte Sant’ Angelo we Włoszech odbyła się msza św. w intencji zmarłych naszych rodziców i członków naszych rodzin. Wraz z rektorem kościoła ks. Władysławem Suchym polecalismy wszystkich, którzy odeszli z rodzin naszej parafii  polecając dusze zmarłych opiece i wstawiennictwu Św. Michała Archanioła modląc sie w tej samej intencji przy grobie ojca Pio.

Dzień później 10 kwietnia w sanktuarium Św. Mikołaja w Bari o godz. 9.30 odbyła się uroczysta msza św. w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii z prośbą o szczególne łaski i bł. Boże za wstawiennictwem  tego świętego patrona i opiekuna najmłodszych pokoleń.

NIECH ŚWIĘCI PATRONOWIE STRZEGĄ NAS ZAWSZE W CZASACH TRUDÓW W PIELGRZYMCE DO ŚWIATŁOŚCI WIECZNEJ.

Dodaj komentarz