Intencje mszy św. 22-28.04.2024r.

Poniedziałek 22.04    

7.00 + Barbara Szczotka od kolegów i koleżanek syna z firmy Sanitrend

18.00 + Jan i Julia Szpiegla z rodzicami z obu stron   

Wtorek  23.04   

7.00  + Maria Bartula od pracowników gazowni w Oświęcimiu

18.00 + Antoni i Ewa Heród, Józef i Maria Matla, Julian Dutka z rodzicami, Czesław Dutka z teściami, Janusz Lorek z rodzicami, Jan i Monika Heród, Kazimierz i Joanna Żak i zmarłych z tych rodów

Środa 24.04    

7.00 + Piotr Szymonek w rocz. śm. z ojcem Ludwikiem

18.00 + Władysław i Aniela Hoła w rocz. śm.

Czwartek 25.04              

7.00 +  Józef i Emilia Szczęś z rodzicami z obu stron

18.00 + Jadwiga Węgrzyn z rodzicami i teściami

Piątek 26.04

7.00 o rozwiązanie najtrudniejszych spraw w rodzinach naszej parafii

18.00 +Józef Hajder(od S Kwaczała i rodz. Knapik),

+Halina Stachura(od chrześniaka G Kwaczała z rodz.),

+Danuta Szczęśniak(od T Bara z synami z rodzinami),

+Józef Wojtaszczyk(od W i M Żmuda z rodz.),

+Józef Żak(od M i H Bartula),

+Beata Krajzel(od sąsiada W Stachura z rodz.),

+Sławomir Borowczyk(od E Krzemień z rodz.),

+Tadeusz Nycz(od sąsiadów Kwaczała, Płachta i Szczęś),

+Michał Mus(od M Kuwik),

+Tadeusz Nowak(od S Grubka z rodz.),

+Stefan Ferenc(od sąsiadów M i M Płachta),

+Stanisława Kiławiec(od kuzynki H Dutka z rodz.),

+Genowefa Grubka(od A i J Anteckich z rodz.),

+Zofia Bartula(od koleżanek Barbary i Ewy),

+Zofia Żak (od sąsiadów E Big z rodz., M i S Kłyczek),

+Kazimiera Strumińska(od sąsiadów Leszczyńskich),

+Zdzisław Borycki(od D Pietrzyk z córką Sabiną),

+Maria Bartula(od wnuczki Marzeny),

+Emilia Pacyna(od wnuka Dawida),

+Anna Cichoń(od R Mazgaj z rodz.),

+Julia Ptaszek(od M i Z Migdał z dziećmi),

+Czesławę Kłusek(od szwagierki B Cichowskiej),

+Helena Krzemień(od A Nowak),

+Józef Wiktor(od wnuka Rafała i Oliwii),

+Rozalia Kulig(od szwagierki M Grubka),

+Stanisław Żak(od A Janus i A Mydlarz z rodz.),

+Barbara Szczotka(od od teścia),

+Julian Szymonek(od syna Marka z żoną),

+Irena Kołodziej(od chrześnicy Elżbiety z rodz.),

+Monika Sroka(od synowej Małgorzaty Sroka),

+Agnieszka Maluty(od męża Kamila),

+Albina Matusiak(od M i U Ptaszek),

Sobota 27.04   

7.00 + Marianna Stachura w rocz. śm. z mężem Józefem, Wojciech i Rozalia Bzibziak, Jan i Agnieszka Stachura

15.00 ślub: Hoła Marcin i Ludwin Agnieszka

18.00 + Józef i Bronisława Janeczko z rodzicami z obu stron

Niedziela 28.04       

7.30 + Józef Hoła z rodzicami, Władysław Janiga z żoną  Marią, synem Stanisławem, Józef Janiga z żoną Marią

9.30  1) dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Jerzego i Barbary w 40 rocz. ślubu

2) + Krzysztof Bernaś z synem Przemysławem

11.00 + Józef Wądrzyk w 8 rocz. śm. z mamą Julią, dziadkami Tomaszem i Wiktorią i zm. z rodz. Wądrzyk i Borowski, Edward Pabiś

17.00 + Helena Szafraniec, Jan Bartula z żoną Stefanią

Dodaj komentarz