Ogłoszenia parafialne 21.04.2024r.

1.Wspomnienia liturgiczne:

a) we wtorek 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

b) we czwartek 26 kwietnia święto św. Marka ewangelisty

2. Na potrzeby gospodarcze naszej parafii w minioną niedzielę zebraliśmy 4950zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w procesji „Marsz dla życia” modlitwie w intencji obrony życia dziecka poczętego, który odbył się w minioną niedzielę.

4. Dzieci, które chciałyby wystąpić w dorocznym koncercie na Dzień Matki w dniu 26 maja w kościele o godz. 15.00 przygotowują swój repertuar. Zapisujemy się w szkole lub zachrystii po mszy św.

5. W domu pogrzebowym można zwiedzić wystawę pt. „Samarytanie z Markowej” poświęconej rodzinie Ulmów zamordowanej przez Niemców w czasie II wojny światowej za ukrywanie rodzin żydowskich.

6. Dziękujmy p. Zofii Gworek za wieloletnią opiekę kwiatów wokół krzyża za kościołem, która wymagała wiele pracy przez minione lata od wiosny do jesieni. Dziękujemy p. Zofii za poświęcony czas i pracę. Jednocześnie dziękuję rodzinom parafii, które przejęły ten obowiązek dokonując nowych nasadzeń kwiatowych.

7. W przyszłą niedzielę 28 kwietnia ofiarą do puszek po mszy św. wesprzemy diecezjalne radio Anioł Beskidów.

8. W gablotce znajduję się ogłoszenie o możliwości wykonania badań mammografii w dniu 7 maja w remizie OSP Włosienica przy ul. Suskiego. W celu wykonania badania należy się zarejestrować.

9. Dziękujemy za sprzątanie świątyni rodzinom z ul. Lawendowa i Balonowa Stawy Monowskie. W najbliższą sobotę prosimy rodziny z ul. Stawy Monowskie ul. Centralna

Dodaj komentarz