Ogłoszenia parafialne 23.06.2024r.

1.Liturgiczne obchody tygodnia:

a) w poniedziałek, 24 czerwca uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

b) w piątek, 28 czerwca – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, doktora Kościoła

c) w sobotę 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Składka przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2. W przyszłą niedzielę dodatkowo msza św. o godz. 11.00 jubileuszowa w 60 rocz. święceń kapłańskich naszego rodaka ks. Stanisława Wałęgi – diamentowy jubileusz. Zapraszamy wszystkich parafian do modlitwy w intencji wielkiego dobrodzieja naszej parafii.

3. Od poniedziałku msze św. w systemie wakacyjnym. W poniedziałek, środę, piątek i sobotę popołudniu. We wtorek i czwartek rano. W niedziele 7.30, 9.30 i 17.00.

4. W Krakowie przy ulicy Śniadeckich 15 można zwiedzić wystawę multimedialną pt. „Kaplica Sykstyńska dziedzictwo”. Jeżeli ktoś chciałby się tam wybrać można skorzystać ze specjalnego tańszego biletu, który można zabrać z witryny z gazetkami pod chórem. Plakat dotyczący wydarzenia znajdziemy w gablotce przed kościołem.

5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni rodzinom ul. Grobelnej. W najbliższą sobotę prosimy rodziny z ul. Stara droga i Fabryczna.

 

Dodaj komentarz