Ogłoszenia parafialne 30.06.2024r.

1.Liturgiczne obchody tygodnia:

a) we środę, 3 lipca święto św. Tomasza apostoła. Zapraszamy w tym dniu na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o godz. 17.30, później msza św. i procesja wokół kościoła

b) w tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierw­szy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się za kapłanów i osoby życia konsekrowanego, a także pro­simy o dar nowych powołań do służby Bożej w Kościele. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Chorych z komunią św. odwiedzimy w tym dniu od godz. 8.30. Popołudniu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i możliwość spowiedzi. Dzieci klas IV w tym dniu przyjmują komunię św. w ramach 9 pierwszych piątków miesiąca. W przyszłą niedzielę po mszy porannej zmianka wszystkich tajemnic różańca św.

c) w sobotę 6 lipca wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

2. Wszystkim udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy radosnych chwil, wspaniałego wypoczynku w dobrym towarzystwie i niezapomnianych doświadczeń. Pamiętajmy w tym czasie o niedzielnej mszy św.

3. Są wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie. Jest już ostatni moment na decyzje. Chętnych zapraszamy do kontaktu.

4. W miesiącach wakacyjnych kancelaria parafialna czynna głownie po mszach św. w tygodniu. Bądź można sie umówić przez telefon jeśli są jakieś ważne sprawy.

5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni rodzinom ul. Stara droga i Fabryczna. W najbliższą sobotę prosimy rodziny z ul. Stawowa.

 

Dodaj komentarz